Polska, 50 złotych, 1.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:26:00
zakończona
Polska, 50 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:26:00
Numer: |
108732
|
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 50 złotych, 1.07.1948, seria DT, numeracja 1068975 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienite |
Literatura: |
Lucow 1285c (R0), Miłczak'12 138h |
Aukcja
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 101
— Oferty —
23-09-2014 01:06:58 przez: 009065
1) 140 zł
02-10-2014 21:23:27 przez: 009068
2) 135 zł
26-09-2014 19:40:25 przez: 009200
3) 110 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |