Polska, 20 złotych, 01.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:25:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 01.07.1948
Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:25:00
Numer: |
84956
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 01.07.1948, seria KC, numeracja 1950266 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 1272 (R0), Miłczak'12 137f |
Aukcja
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121
— Oferty —
23-09-2014 01:06:11 przez: 009065
1) 70 zł
26-09-2014 19:30:42 przez: 009205
2) 65 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |