Polska, 20 złotych, 15.05.1946
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:21:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 15.05.1946
Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:21:00
Numer: |
108914
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 15.05.1946, seria A, numeracja 4141215 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 1193 (R3), Miłczak'12 127a |
Aukcja
Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 221
— Oferty —
24-09-2014 20:08:03 przez: 009068
1) 600 zł
23-09-2014 16:21:30 przez: 009077
2) 580 zł
23-09-2014 01:01:38 przez: 009065
3) 560 zł
23-09-2014 10:55:53 przez: 009056
4) 540 zł
22-09-2014 22:01:58 przez: 009058
5) 410 zł
22-09-2014 20:47:59 przez: 009053
6) 300 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |