Polska, 100 złotych, 1.03.1940
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:17:30
zakończona
Polska, 100 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:17:30
Numer: |
108695
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945, 100 złotych, 1.03.1940, seria A, numeracja 1263842, ze stemplem FALSCH |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
zgięcie w pionie, rzadki |
Literatura: |
Lucow 795 (R1), Miłczak'12 97a, Ros. 577 |
Aukcja
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 198
— Oferty —
02-10-2014 21:00:14 przez: 009126
1) 240 zł
29-09-2014 23:44:51 przez: 009241
2) 230 zł
28-09-2014 20:02:30 przez: 009211
3) 120 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |