Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:14:00
zakończona
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:14:00
Numer: |
108691
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria J, numeracja 4779816 |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
złamany w pionie i przybrudzony |
Literatura: |
Lucow 718 (R3), Miłczak'12 78a |
Aukcja
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 225
— Oferty —
02-10-2014 21:13:30 przez: 009137
1) 110 zł
02-10-2014 21:12:00 przez: 009219
2) 105 zł
02-10-2014 19:35:57 przez: 009070
3) 100 zł
29-09-2014 09:27:39 przez: 009218
4) 90 zł
28-09-2014 23:03:43 przez: 009214
5) 80 zł
22-09-2014 18:31:26 przez: 009041
6) 75 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |