Polska, 100 złotych, 09.11.1934

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:13:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 100 złotych, 09.11.1934

Polska, 100 złotych, 09.11.1934

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:13:30
Numer:
84947
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 100 złotych, 09.11.1934, seria CP., numeracja 0540020
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienite
Literatura: Lucow 675 (R0), Miłczak'12 74a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 150

— Oferty —

02-10-2014 21:13:21 przez: 009159
1)  48 zł
25-09-2014 18:43:30 przez: 009170
2)  46 zł

« powrót do listy