Polska, 2 złote, 1.05.1925

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:09:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 2 złote, 1.05.1925

Polska, 2 złote, 1.05.1925

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:09:30
Numer:
108686
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 2 złote, 1.05.1925, po obu stronach ukośny nadruk “WZÓR” oraz dwukrotny poziomy “Bez wartości”, seria A 1234567 8901234, dwukrotna perforacja
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: plamy tuszu, ale bez złamań
Literatura: Lucow 704 (R4), Miłczak'05 - patrz 60, Miłczak'12 60Wb

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 141

— Oferty —

01-10-2014 20:37:19 przez: 009077
1)  470 zł
26-09-2014 14:08:25 przez: 009201
2)  460 zł

« powrót do listy