Polska, fałszerstwo 5 złotych, 28.02.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:06:30
zakończona
Polska, fałszerstwo 5 złotych, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:06:30
Numer: |
108681
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, fałszerstwo 5 złotych, 28.02.1919, seria 4 B, numeracja 054110, czterokrotna perforacja gwiazdką |
Stan zachowania: |
IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
|
Aukcja
Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 409
— Oferty —
02-10-2014 16:19:30 przez: 009299
1) 300 zł
02-10-2014 20:32:50 przez: 009323
2) 290 zł
02-10-2014 15:58:06 przez: 009217
3) 230 zł
30-09-2014 21:56:22 przez: 009241
4) 175 zł
30-09-2014 21:40:41 przez: 009214
5) 155 zł
26-09-2014 14:04:52 przez: 009041
6) 95 zł
24-09-2014 22:23:18 przez: 009126
7) 75 zł
23-09-2014 16:19:43 przez: 009077
8) 70 zł
22-09-2014 23:10:46 przez: 009062
9) 65 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |