Polska, 20 groszy, 28.04.1924
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:04:30
zakończona
Polska, 20 groszy, 28.04.1924
Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:04:30
Numer: |
108677
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 20 groszy, 28.04.1924, bez oznaczenia serii i numeracji |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
nieznaczne odgniecenie po spinaczu na dolnym marginesie, ale piękne |
Literatura: |
Lucow 702 (R2), Miłczak'12 45 |
Aukcja
Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 185
— Oferty —
02-10-2014 19:31:44 przez: 009158
1) 340 zł
02-10-2014 18:02:22 przez: 009201
2) 330 zł
26-09-2014 19:47:09 przez: 009205
3) 240 zł
26-09-2014 16:52:37 przez: 009196
4) 230 zł
24-09-2014 22:56:26 przez: 009128
5) 185 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |