Polska, 5 groszy, 28.04.1924
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:03:30
zakończona
Polska, 5 groszy, 28.04.1924
Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:03:30
Numer: |
108675
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 5 groszy, 28.04.1924, nadruk na prawej części banknotu 10.000.000 mkp, bez oznaczenia serii i numeracji |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 700 (R2), Miłczak'12 43b |
Aukcja
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 192
— Oferty —
02-10-2014 21:03:27 przez: 009053
1) 260 zł
02-10-2014 21:03:19 przez: 009137
2) 250 zł
02-10-2014 20:34:47 przez: 009323
3) 230 zł
26-09-2014 14:07:07 przez: 009201
4) 190 zł
24-09-2014 22:55:52 przez: 009128
5) 185 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |