Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:02:00
zakończona
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:02:00
Numer: |
108735
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na prawej części banknotu 500.000 mkp, seria H, numeracja 6746707 |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
pięknie zachowany |
Literatura: |
Lucow 692 (R2), Miłczak'12 42cP |
Aukcja
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 178
— Oferty —
02-10-2014 19:08:16 przez: 009252
1) 145 zł
02-10-2014 18:01:08 przez: 009201
2) 140 zł
30-09-2014 10:38:44 przez: 009219
3) 105 zł
29-09-2014 09:24:18 przez: 009218
4) 100 zł
22-09-2014 21:44:32 przez: 009059
5) 75 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |