Polska, 10.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:00:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 10.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Polska, 10.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:00:30
Numer:
108671
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 10.000.000 marek polskich, 20.11.1923, seria BL, numeracja 473822
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ślad po podlepkach na odwrocie, drobne ugięcia, ładna prezencja, rzadkie
Literatura: Lucow 459 (R5), Miłczak'12 39b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 238

— Oferty —

02-10-2014 21:00:07 przez: 009049
1)  1 100 zł
02-10-2014 18:07:18 przez: 009099
2)  1 050 zł
02-10-2014 18:00:37 przez: 009201
3)  1 000 zł
23-09-2014 22:11:02 przez: 009088
4)  820 zł

« powrót do listy