Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:59:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:59:30
Numer:
108669
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923, po obu stronach ukośny czerwony nadruk "WZÓR" oraz "Bez wartości", seria A, numeracja 1234500 6789000, dwukrotna perforacja
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: plama w lewym górnym rogu, ale bardzo ładnie zachowane i rzadkie
Literatura: Lucow 454 (R6), Miłczak'05 - patrz 38, Miłczak'12 38Wb

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 195

— Oferty —

02-10-2014 20:57:13 przez: 009322
1)  720 zł
02-10-2014 20:57:43 przez: 009070
2)  700 zł
02-10-2014 17:32:00 przez: 009077
3)  620 zł
01-10-2014 22:17:30 przez: 009282
4)  600 zł
22-09-2014 21:21:12 przez: 009057
5)  480 zł

« powrót do listy