Polska, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:59:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923

Polska, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:59:00
Numer:
108668
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 1.000.000 marek polskich, 30.08.1923, seria T, numeracja 712898
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamania i ugięcia
Literatura: Lucow 453 (R4), Miłczak'12 37a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 204

— Oferty —

02-10-2014 19:53:37 przez: 009194
1)  210 zł
25-09-2014 10:28:57 przez: 009142
2)  200 zł
02-10-2014 17:59:45 przez: 009201
3)  190 zł
24-09-2014 22:52:56 przez: 009128
4)  110 zł
22-09-2014 18:28:20 przez: 009039
5)  85 zł
22-09-2014 18:25:11 przez: 009041
6)  80 zł

« powrót do listy