Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:58:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:58:30
Numer:
108667
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, seria AN, numeracja 1118895
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania i ugięcia, rzadkie
Literatura: Lucow 448 (R5), Miłczak'12 36k

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

— Oferty —

02-10-2014 20:25:13 przez: 009057
1)  210 zł
22-09-2014 18:36:05 przez: 009042
2)  200 zł
01-10-2014 22:17:10 przez: 009282
3)  150 zł
22-09-2014 18:27:34 przez: 009039
4)  65 zł
22-09-2014 18:25:39 przez: 009041
5)  60 zł

« powrót do listy