Polska, 50.000 marek polskich, 10.10.1922

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:57:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 50.000 marek polskich, 10.10.1922

Polska, 50.000 marek polskich, 10.10.1922

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:57:00
Numer:
84943
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 50.000 marek polskich, 10.10.1922, seria X, numeracja 1508148
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamany w pionie, rogi nieświeże
Literatura: Lucow 425 (R3), Miłczak'12 33

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 98

— Oferty —

02-10-2014 19:28:15 przez: 009211
1)  34 zł
26-09-2014 14:04:49 przez: 009201
2)  32 zł
23-09-2014 16:58:33 przez: 009078
3)  30 zł

« powrót do listy