Polska, 5.000 marek polskich, 07.02.1920
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:56:30
zakończona
Polska, 5.000 marek polskich, 07.02.1920
Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:56:30
Numer: |
84942
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 5.000 marek polskich, 07.02.1920, seria II-AH, numeracja 986473 |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
minimalne przebarwienie na prawej krawędzi, minimalne zagniotki, pięknie zachowane |
Literatura: |
Lucow 417 (R2), Miłczak 31b |
Aukcja
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 148
— Oferty —
02-10-2014 20:42:40 przez: 009200
1) 125 zł
02-10-2014 19:27:56 przez: 009051
2) 120 zł
02-10-2014 18:49:01 przez: 009198
3) 115 zł
02-10-2014 18:27:14 przez: 009308
4) 95 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |