Polska, 5.000 marek polskich, 07.02.1920
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:56:00
zakończona
Polska, 5.000 marek polskich, 07.02.1920
Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:56:00
Numer: |
108741
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 5.000 marek polskich, 07.02.1920, II serja E, numeracja 280,263 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 416 (R3), Miłczak 31a |
Aukcja
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 184
— Oferty —
23-09-2014 00:48:16 przez: 009065
1) 260 zł
25-09-2014 18:39:42 przez: 009170
2) 250 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |