Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:55:30
zakończona
Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920
Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:55:30
Numer: |
108664
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - marki, 5.000 marek polskich, 7.02.1920, obustronny czerwony ukośny nadruk WZÓR w ramce, seria II-A, numeracja 123456 |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
złamania i ugięcia |
Literatura: |
Lucow 413 (R5), Miłczak'05 - patrz 31, Miłczak'12 31Wb |
Aukcja
Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 154
— Oferty —
02-10-2014 20:48:03 przez: 009322
1) 340 zł
02-10-2014 16:18:24 przez: 009299
2) 330 zł
02-10-2014 15:57:22 przez: 009217
3) 300 zł
26-09-2014 14:04:07 przez: 009201
4) 250 zł
23-09-2014 16:18:58 przez: 009077
5) 240 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |