Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:45:00
zakończona
Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:45:00
Numer: |
97175
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria CC, numeracja 5869348 |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
kilkakrotnie złamane, ale bez naderwań |
Literatura: |
Lucow 1296 (R2), Miłczak 139b |
Aukcja
Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 143
— Oferty —
02-10-2014 17:57:52 przez: 009201
1) 24 zł
01-10-2014 22:15:02 przez: 009282
2) 22 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |