Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:43:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 20:43:30
Numer:
97172
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria AM, numeracja 9523914
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naderwania na marginesach, naprawione konserwatorsko
Literatura: Lucow 1268 (R3), Miłczak 137b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 181

— Oferty —

02-10-2014 18:07:40 przez: 009156
1)  50 zł
02-10-2014 17:57:03 przez: 009201
2)  48 zł
01-10-2014 22:14:30 przez: 009282
3)  40 zł
28-09-2014 23:42:07 przez: 009092
4)  30 zł
28-09-2014 22:59:41 przez: 009214
5)  26 zł
27-09-2014 08:08:19 przez: 009200
6)  22 zł

« powrót do listy