Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:43:30
zakończona
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:43:30
Numer: |
97172
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria AM, numeracja 9523914 |
Stan zachowania: |
IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamane, naderwania na marginesach, naprawione konserwatorsko |
Literatura: |
Lucow 1268 (R3), Miłczak 137b |
Aukcja
Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 183
— Oferty —
02-10-2014 18:07:40 przez: 009156
1) 50 zł
02-10-2014 17:57:03 przez: 009201
2) 48 zł
01-10-2014 22:14:30 przez: 009282
3) 40 zł
28-09-2014 23:42:07 przez: 009092
4) 30 zł
28-09-2014 22:59:41 przez: 009214
5) 26 zł
27-09-2014 08:08:19 przez: 009200
6) 22 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |