Polska, 2 złote, 1.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:43:00
zakończona
Polska, 2 złote, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:43:00
Numer: |
97171
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1.07.1948, znak wodny z plecionką jasną w ciemnym okręgu, seria P, numeracja 6266713 |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
złamane w pionie |
Literatura: |
Lucow 1240 (R0), Miłczak'05 134aa, Miłczak'12 134a |
Aukcja
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 195
— Oferty —
02-10-2014 19:15:51 przez: 009211
1) 75 zł
01-10-2014 19:58:45 przez: 009201
2) 70 zł
26-09-2014 13:27:18 przez: 009200
3) 34 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |