Polska, 100 złotych, 1944
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:42:30
zakończona
Polska, 100 złotych, 1944
Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:42:30
Numer: |
97170
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria МР, numeracja 755549 |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
kilkakrotnie złamane, bez naddarć |
Literatura: |
Lucow 1136c (R4), Miłczak 118a |
Aukcja
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 26 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 198
— Oferty —
01-10-2014 19:58:11 przez: 009201
1) 44 zł
01-10-2014 01:07:42 przez: 009039
2) 42 zł
25-09-2014 10:32:09 przez: 009142
3) 40 zł
29-09-2014 11:01:27 przez: 009220
4) 36 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |