Polska, 20 złotych, 1944
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:42:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 1944
Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:42:00
Numer: |
97169
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria ЕМ, numeracja 508116 |
Stan zachowania: |
IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: |
wielokrotnie złamane, małe naddarcia na marginesach |
Literatura: |
Lucow 1122c (R2), Miłczak 116a |
Aukcja
Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 4 zł
Cena szacunkowa: 5 zł
Ilość odsłon: 175
— Oferty —
02-10-2014 12:04:46 przez: 009142
1) 24 zł
01-10-2014 19:57:42 przez: 009201
2) 22 zł
01-10-2014 22:14:00 przez: 009282
3) 16 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |