Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:41:00
zakończona
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:41:00
Numer: |
97167
|
Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 20 złotych, 1.03.1940, seria H, numeracja 4013015 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienite |
Literatura: |
Lucow 786 (R0), Miłczak 95a, Ros. 575 |
Aukcja
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 151
— Oferty —
01-10-2014 19:56:31 przez: 009201
1) 60 zł
02-10-2014 16:48:49 przez: 009081
2) 60 zł
25-09-2014 18:02:08 przez: 009164
3) 42 zł
28-09-2014 23:20:33 przez: 009058
4) 42 zł
25-09-2014 18:28:53 przez: 009170
5) 38 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |