Polska, 20 złotych, 11.11.1936
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:40:30
zakończona
Polska, 20 złotych, 11.11.1936
Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:40:30
Numer: |
97166
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 20 złotych, 11.11.1936, seria BX, numeracja 7793793 |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
złamane |
Literatura: |
Lucow 686 (R0), Miłczak 76 |
Aukcja
Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 215
— Oferty —
02-10-2014 19:20:47 przez: 009307
1) 24 zł
01-10-2014 22:12:46 przez: 009282
2) 22 zł
29-09-2014 10:59:52 przez: 009220
3) 18 zł
28-09-2014 23:19:58 przez: 009058
4) 14 zł
26-09-2014 13:56:39 przez: 009201
5) 12 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |