Polska, 2 złote, 26.02.1936
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:40:00
zakończona
Polska, 2 złote, 26.02.1936
Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:40:00
Numer: |
97165
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 26.02.1936, seria BS, numeracja 4469111 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
minimalne zagniecenia, ale piękne |
Literatura: |
Lucow 679 (R0), Miłczak 75a |
Aukcja
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 168
— Oferty —
02-10-2014 17:56:11 przez: 009201
1) 75 zł
02-10-2014 16:47:34 przez: 009081
2) 70 zł
23-09-2014 00:40:00 przez: 009065
3) 60 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |