Polska, 5 złotych, 2.01.1930
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:39:30
zakończona
Polska, 5 złotych, 2.01.1930
Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:39:30
Numer: |
97164
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 2.01.1930, seria DX, numeracja 0899435 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienite |
Literatura: |
Lucow 659 (R0), Miłczak 71c |
Aukcja
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 198
— Oferty —
23-09-2014 00:39:16 przez: 009065
1) 75 zł
28-09-2014 23:18:54 przez: 009058
2) 70 zł
23-09-2014 20:13:54 przez: 009081
3) 60 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |