Polska, 50 złotych, 1.09.1929
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:39:00
zakończona
Polska, 50 złotych, 1.09.1929
Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:39:00
Numer: |
97163
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 1.09.1929, seria EL, numeracja 4750229 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
idealny stan zachowania |
Literatura: |
Lucow 654a (R0), Miłczak 70b |
Aukcja
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148
— Oferty —
23-09-2014 00:38:37 przez: 009065
1) 150 zł
26-09-2014 13:54:26 przez: 009201
2) 145 zł
23-09-2014 20:13:00 przez: 009081
3) 135 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |