Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:31:30
zakończona
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:31:30
Numer: |
97148
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 marka polska, 23.08.1919, seria I-BV, numeracja 502808 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
pięknie zachowana |
Literatura: |
Lucow 362 (R0), Miłczak 23b |
Aukcja
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 227
— Oferty —
23-09-2014 00:34:53 przez: 009065
1) 65 zł
01-10-2014 19:49:35 przez: 009201
2) 60 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |