Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
Zakończenie: 02-10-2014 20:31:00
97147
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 marka polska, 17.05.1919, seria ICI, numeracja 203631 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złamany lewy dolny róg, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja |
Literatura: | Lucow 325 (R0), Miłczak 19b |
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 228