Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 20:30:30
zakończona
Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 20:30:30
Numer: |
97146
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 100 marek polskich, 15.02.1919, znak wodny “plaster miodu”, seria W, numeracja 119423 |
Stan zachowania: |
III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
złamane, ale bez naddarć |
Literatura: |
Lucow 316 (R3), Miłczak 18a |
Aukcja
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 306
— Oferty —
26-09-2014 16:46:07 przez: 009196
1) 190 zł
01-10-2014 19:47:11 przez: 009201
2) 185 zł
24-09-2014 21:15:37 przez: 009119
3) 105 zł
24-09-2014 22:45:23 przez: 009128
4) 100 zł
23-09-2014 22:03:21 przez: 009088
5) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |