dawny zabór rosyjski, 5 i 10 kopiejek, ważne do 1.1.1919

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:44:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 5 i 10 kopiejek, ważne do 1.1.1919

dawny zabór rosyjski, 5 i 10 kopiejek, ważne do 1.1.1919

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:44:00
Numer:
107250
Opis: dawny zabór rosyjski - Płock, 5 i 10 kopiejek, ważne do 1.1.1919
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: rzaem 2 sztuki
Literatura: Podczaski R-310 B.1.a, B.2.a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 210 zł
Ilość odsłon: 267

— Oferty —

02-10-2014 21:42:43 przez: 009277
1)  130 zł

« powrót do listy