Polska, medal

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie, medale
Rozpoczęcie: 11-08-2014 18:00
Zakończenie: 21-08-2014 21:53:30
Polska, medal

Polska, medal

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-08-2014 21:53:30
84368
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal, Setna Rocznica Powstania Listopadowego - medal projektu St. Repety 1930 r, Aw: W ośmiokącie poziomy napis, na dole z prawej sygn. Wabia Wabiński, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 55 mm
Literatura: Strzalkowski 664

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 206