Polska, medal
Zakończenie: 21-08-2014 21:53:30
Polska, medal
84368
Opis: | Polska - II RP 1918-1939, medal, Setna Rocznica Powstania Listopadowego - medal projektu St. Repety 1930 r, Aw: W ośmiokącie poziomy napis, na dole z prawej sygn. Wabia Wabiński, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 55 mm |
Literatura: | Strzalkowski 664 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 206