Polska, medal Adam Czartoryski
Zakończenie: 21-08-2014 21:50:30
108394
Opis: | Polska - XIX wiek, medal Adam Czartoryski, autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu dla uczczenia jego założyciela, Aw: Głowa księcia w lewo i napis w otoku VIRTUTI INCOLUMI....., Rw: Poziomy napis w 14 wierszach |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 56 mm, ciemna patyna |
Literatura: | H-Cz. 3840 (R3) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 411