Polska, medal
Zakończenie: 21-08-2014 21:49:30
Polska, medal
84367
Opis: | Polska - XIX-wieczna emigracja, medal, medal autorstwa Barre'a wybity Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L' HEROIQUE POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej gałązki laurowa i palmowa |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź 51 mm, patyna |
Literatura: | H-cz. 3831 (R4) |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 376