Rosja, rubel, 1897/✭✭

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie, medale
Rosja, rubel, 1897/✭✭

Rosja, rubel, 1897/✭✭

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2014 21:46:30
84410
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1897/✭✭, Bruksela
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 203, Kazakov 78

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 550

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  75 zł