Polska, grosz, 1613
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie
Polska, grosz, 1613
Cena wylicytowana: 110 zł
107955
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1613, Kraków |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 197
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 95 zł
4) 48 zł
| min |