Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 07-08-2014 21:18:00
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
108095
| Opis: | Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w polach, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.14 g |
| Literatura: | CNP typ VI, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 178