Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 40 zł
108089
| Opis: |
Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w polach, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.17 g |
CNP typ VI, Str. 23 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203
1) 40 zł
2) 40 zł
3) 36 zł
| min |