Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie
Cena wylicytowana: 40 zł
108059
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.24 g |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 198
1) 40 zł
2) 38 zł
3) 36 zł
4) 32 zł
5) 30 zł
| min |