Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Zakończenie: 07-08-2014 21:13:30
108056
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.25 g |
| Literatura: | Dbg. 1167 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 173