Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie
Cena wylicytowana: 60 zł
108053
| Opis: |
Niemcy - Frankonia - Moguncja / Spira / Wormacja - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.93 g |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 193
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 44 zł
4) 38 zł
| min |