Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie
Cena wylicytowana: 46 zł
108050
| Opis: |
Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.38 g |
Dbg 783 |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 172
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 30 zł
| min |