Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 07-08-2014 21:12:00
108050
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.38 g
Literatura: Dbg 783

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 154

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  30 zł