Niemcy, zestaw dwóch denarów arcybiskupstwa kolońskiego, X-XI w.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-08-2014 21:11:00
108068
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- biskupstwo, zestaw dwóch denarów arcybiskupstwa kolońskiego, X-XI w., Aw: Krzyż prosty, Rw: Napis S-COLONIA-A
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.41 g / 1.45 g, razem 2 sztuki
Literatura: Dbg 331 i 342

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 176

1)  55 zł
2)  50 zł