Polska, denar, 1557

Polska, denar, 1557

Polska, denar, 1557

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 24-07-2014 21:25:00
83933
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, denar, 1557, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Tyszkiewicz 10.- Mk

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 209

1)  120 zł