Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 24-07-2014 21:15:30
108073
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g
Literatura: Dbg. 1167

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  44 zł
2)  42 zł