Niemcy, zestaw : 2 x denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 125 zł
108064
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, zestaw : 2 x denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.52 g / 0.99 g - razem 2 sztuki |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 183
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 115 zł
| min |