Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 38 zł
108052
| Opis: |
Niemcy - Frankonia - Wormacja - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.02 g |
Dbg 845 |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 170
1) 38 zł
2) 36 zł
| min |