Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Niemcy, denar, X w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 24-07-2014 21:11:00
108067
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- biskupstwo - Otto I 936-973, denar, X w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, Rw: Napis S-COLONIA-A
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.35 g
Literatura: Dbg 342

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 282

1)  90 zł
2)  85 zł